A, AM

A1 kategorija

Nuo 2020m. rugpjūčio 1 d. vairuotojai, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, gali įgyti teisę vairuoti lengvuosius motociklus (A1 kategorijos) Lietuvos teritorijoje supaprastinta tvarka. Kitaip tariant, reikės pabaigti tik specialius mokymus vairavimo mokykloje, o laikyti egzaminų „Regitroje“ nereikės. Šiems vairuotojams bus išduodamas naujas vairuotojo pažymėjimas su specialiu kodu. Taigi, kokius esminius dalykus reikia žinoti?

Šia galimybe galės pasinaudoti 24 metų amžiaus sulaukę asmenys ir turintys bent 2 metų B kategorijos vairavimo patirtį. Taip pat reikės pabaigti 6 valandų praktinio vairavimo mokymus vairavimo mokykloje. Atkreipiame dėmesį, kad informaciją apie pabaigtus mokymus „Regitra“ gauna automatiškai ir papildomai daryti nieko nereikia.

Praktika reikės atlikti su nauju motociklu : Honda Monkey (125cc). 2021m.

Kaina: €150

Reikalingi dokumentai:
AM kategorija

AM kategorija

AM kategorija – (nuo 15 metų) mopedai ir lengvieji keturračiai, kurių variklio cilindro darbinis tūris ne didesnis kaip 50 cm3 ir maksimalus konstrukcinis greitis ne didesnis kaip 45 km/h. Siekiant įgyti šią kategoriją nėra privaloma baigti vairavimo mokyklą, pakanka išlaikyti teorijos egzaminą „Regitroje“. Pageidaujantiems įgyti teorinių žinių – organizuojame teorinius mokymus.

Paskaitos vyksta:

Naujos grupės renkamos kas dvi savaites.

Galima mokytis ir nuotoliniu būdu.

Kaina: €100

Vairavimo mokymo programa:
Reikalingi dokumentai: